درخواست نصب دوربین در پرند

مشتری گرامی لطفا جهت هماهنگی و مشاوره در مورد نصب و راه اندازی دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن در شهر پرند و شهرک صنعتی پرند با مشاوران ما تماس بگیرید .

  درخواست نصب دوربین در پرند  

مشاور فروش و نصب (کاظمی) :   09124914137

مشاور فنی و پشتیبانی (گلزاری ) : 09199002708

و یا فرم از را پر نمایید

 

Error: Contact form not found.

[wpseo_opening_hours show_open_label=”1″ show_days=”sunday,monday,tuesday,wednesday,thursday,friday,saturday”]

 
درباره شهر پرند

پرند شهری تازه تاسیس از توابع استان تهران است که در حدود سی کیلومتری آزاد راه تهران به ساوه و جنوب  تهران واقع شده. نزدیکی به آزاد راه ها و همچنین فرودگاه  امام خمینی اهمیت این شهر را دو چندان کرده و موجب جلب توجه افراد زیادی جهت سکونت و سرمایه گذاری در آن شده است.

وضعیت آب و هوای پرند تا حدودی نزدیک به هوای پایتخت بوده و البته میزان بارندگی و رطوبت هوای پرند کمتر از تهران است. پرند آلودگی های تهران را ندارد و بالطبع برای افراد حساس به آلودگی، انتخاب مناسبی خواهد بود. 

امکانات رفاهی

به طور کلی از نظر امکانات رفاهی و خدمات شهری، فازهای صفر تا سه پرند وضعیت مناسب تری نسبت به سایر فازها دارند. یکی از مهم ترین خدمات شهری که در حال احداث است، بوستان مشاهیر در حد فاصل فازهای سه و چهار است که با بهره برداری از آن، نیاز ساکنین پرند به یک فضای فرهنگی، تفریحی و ورزشی برطرف خواهد شد.
شهر جدید پرند دارای 40 واحد آموزشی در مقاطع ابتدایی و متوسطه ، پنج کلانتری ، دانشگاه آزاد اسلامی، چندین پارک و فضای سبز و مراکز درمانی است. 

 

کارتینگ و قلعه سنگی پرند

کارتینگ شهر پرند با مساحت 20 هکتار و در ابتدای ورودی شهر و در قسمت جنوبی دانشگاه آزاد اسلامی پرند واقع شده است. این مجموعه با هدف برگزاری رقابت های بین المللی  و استانداردهای روز دنیا طراحی شده و دارای پیست 2 کیلومتری و ساختمان مرکزی با 3300 متر زیربنا و معماری مدرن و فضای ورزشی و تفریحی از جمله پارک بازی کودکان، سینمای خانوادگی، زمین بازی پینت بال و رستوران است. کارتینگ پرند در آینده نزدیک به یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی تبدیل خواهد شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید